Social Media i Content Marketing. Szkolenia Biblioteki Analiz dla księgarzy

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Social Media i Content Marketing. Szkolenia Biblioteki Analiz dla księgarzy

28 września 2018 @ 09:00 - 16:30

28 września 2018 r. Biblioteka Analiz zaprasza księgarzy do udziału w bezpłatnych warsztatach pt. „Social Media i Content Marketing #MustHaveWspółczesnegoKsięgarza. Promocja księgarń przez media społecznościowe – dostępne narzędzia i możliwości”.

Zajęcia będą miały charakter praktycznych warsztatów z wykorzystaniem sprzętu komputerowego (istnieje możliwość wypożyczenia laptopa). Celem szkolenia jest podniesienie kompetencji księgarzy w obszarze promocji księgarni z wykorzystaniem social media.

Promocja we współczesnym świecie jest wyzwaniem dla każdej osoby planującej aktywność komunikacyjną. Wybór potencjalnych kanałów komunikacji jest niezwykle bogaty, a ich selekcja dość utrudniona ze względu na wzajemne uzupełnianie się. Wiele z nich daje szanse na dotarcie do właściwej grupy docelowej, ale również niosą ze sobą zagrożenia wynikające z niewłaściwego dobrania komunikatów.

Zaletą planowanych warsztatów będzie praktyczne podejście do przedstawianych zagadnień, poparte długoletnim doświadczeniem zawodowym prowadzącego – Rafała Wasilczyka oraz interaktywny charakter zajęć, pozwalający uczestnikom na weryfikację i testowanie swojej wiedzy w sytuacjach symulujących rzeczywistość.

Ponadto szkolenie ma stać się platformą wymiany doświadczeń między jego uczestnikami. Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe i certyfikat uczestnictwa.

Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników będzie mógł w przeciągu pół roku liczyć na porady/wsparcie eksperta w zakresie działań w social media.

Liczba miejsc ograniczona! Formularz zgłoszeniowy do pobrania: kliknij tutaj.

 

Social Media i Content Marketing. Szkolenia Biblioteki Analiz dla księgarzy

28 września, godz. 9.00-16.30

Millenium Plaza, Al. Jerozolimskie 123, Warszawa

Kontakt w sprawie szkoleń:

Ewa Zając:  ewa_zajac@rynek-ksiazki.pl
Ewa Tenderenda-Ożóg: ewa@rynek-ksiazki.pl

tel. 22 828 36 31

 

Fundacja Legalna Kultura jest oficjalnym partnerem szkolenia organizowanego przez Bibliotekę Analiz.

Projekt realizowany jest w ramach zadania Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Partnerstwo dla książki.