Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

Czerwony Atrament w Płocku

Wydarzenia List Navigation

Księgarnia Marzeń w Płocku z Krystyną Czubówną

17:00 - 18:30 |

Małe, niesieciowe księgarnie to dziś w Polsce gatunki zagrożone wyginięciem. Niezależne księgarnie są nie tylko punktami sprzedaży książek, lecz także centrami kultury, prowadzonymi często przez ludzi z pasją, którzy potrafią pomóc w wyborze lektury. Mobilna Księgarnia Marzeń Legalnej Kultury, która wspiera takie miejsca, 30 października odwiedzi płocką księgarnię Czerwony Atrament z Krystyną Czubówną. Księgarnia Marzeń to projekt Fundacji Legalna Kultura animujący lokalne społeczności czytelnicze w niewielkich, niesieciowych księgarniach. Jego realizacja przebiega w czterech etapach: od wyboru tytułu przez czytelników i…

21. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

10:00 - Paź, 29 17:00 |

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie to wydarzenie, które co roku przyciąga tłumy czytelników, autorów i wydawców. Po raz kolejny Kraków na cztery dni (26-29 października 2017) staje się stolicą literatury.

Przemysły książki na Festiwalu Conrada

00:00 - Paź, 29 23:59 |

W ramach pasma Przemysły książki goście Festiwalu Conrada rozmawiają na temat kondycji współczesnego rynku książki i jego rozwoju w Polsce.

Plebiscyt Krakowskie księgarnie roku

00:00 - Gru, 06 23:59 |

Grono ekspertów złożone z dziennikarzy, krytyków i menedżerów literackich wybrało 31 miejsc, z których czytelnicy dokonają wyboru pięciu księgarń z tytułem Księgarskiego Znaku Jakości. Głosowanie trwa do 6 grudnia – stacjonarnie w księgarniach oraz na stronie ksiegarnie.miastoliteratury.pl. Ogłoszenie wyników 13 grudnia, w Dzień Księgarza!

+ Export Events