Księgarnia Gdańscy we Włocławku

Ładowanie Wydarzenia

Księgarnia Gdańscy we Włocławku

+ Google Map
Promienna 1b Włocławek, kujawsko-pomorskie 87-800 Polska
Tel: 54 237 93 45 http://www.ksiegarniagdanscy.pl/

Ta księgarnia bierze udział w projekcie Księgarnia Marzeń – czytamy razem realizowanym przez Fundację Legalna Kultura w ramach programu Partnerstwo dla książki finansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Włocławska Księgarnia Gdańscy działa na rynku już od 23 lat.

Wspólnie tworzymy bazę dobrych praktyk księgarskich. Wskazówki z Księgarni Gdańscy:
– w ofercie czytelnicy znajdą m.in. beletrystykę, poradniki, książki dla dzieci i podręczniki; na życzenie klientów zamawiane są książki spoza aktualnej oferty,
 od niedawna przy księgarni działają Stowarzyszenie Popołudniowa Herbatka oraz Cooltura Na Czytanie, które animują lokalną społeczność i wspierają księgarzy w organizacji wydarzeń; do tej pory odbyły się tu m.in. spotkania autorskie, koncerty, turnieje gry na konsoli dla dzieci i młodzieży, Noc z Harrym Potterem czy włocławska odsłona Narodowego Czytania; podczas wakacji księgarze otworzyli tymczasową plażę z leżakami dla czytelników,
– Księgarnia Gdańscy prowadzi stronę internetową oraz komunikację w mediach społecznościowych (Facebook),
– właściciele księgarni, Alicja i Włodzimierz Gdańscy, od lat biorą udział w wielu warsztatach i szkoleniach branżowych, m.in. w ramach studiów na Polskiej Akademii Księgarstwa.

Fot. Księgarnia Gdańscy

Księgarnia Gdańscy we Włocławku

Wydarzenia List Navigation

Księgarnia Marzeń we Włocławku z Danutą Stenką

17:00 - 18:00 |

Księgarnia Marzeń Legalnej Kultury wraca do Włocławka z Danutą Stenką już 13 listopada. Do tego czasu zachęcamy do lektury książki, którą rozpoczęliśmy 3 października. Podsumowanie włocławskiej edycji projektu odbędzie się 13 listopada 2017 r. o godz. 17.00 w Księgarni Gdańscy.

+ Export Events